Hakkımızda

Yaratıcılık ve Kaliteyle Dokunan Tekstilin Öncüsü

1960 yılında Denizli Babadağ’da kurulan Aktül Tekstil, yılların üretim tecrübesini ileri teknolojiyle birleştiren; ev tekstili sektörünün öncü firmalarındandır.

Köklü geçmişi ve ev tekstilinde 4.kuşağa kadar geçen engin tecrübesiyle, müşterilerine güvenilir ve kaliteli hizmet sunmaya devam etmektedir.

42 yıldır sektörde faaliyet gösteren, ulusal ve uluslararası pazarda önemli bir yere sahip olan Aktül, %90 ihracat hacmi ve 46’dan fazla firmaya hizmet vermesi ile sektörün öncülerindendir. Teknolojide son yenilikleri takip eden entegre tesisi ile İplik üretiminden sonraki tüm süreçleri bünyesinde barındıran Aktül Tekstil, yenilikçi tasarımlarıyla ev tekstilinde yüksek kalite standartlarına uygun üretim yapar. Dokuma, Brode, Nakış, Boyahane ve Konfeksiyon süreçlerinin tümünü kendi bünyesinde barındırması sayesinde tekstil üretiminin tüm aşamalarında yer alır. Hızlı ve yaratıcı çözümlerle sektöre yön verir.

Aktül, tekstil sektöründe gösterdiği başarılarıyla tanınır. 2 kez kazandığı “İlk Kez İhracat Yapılan Ülke Ödülü” ile globaldeki başarısını devam ettirmektedir.

Kalite, en önemli önceliklerinden biridir. Aktül Tekstil, ürünlerin her aşamasında yüksek kalite standartlarını sağlar ve sürekli iyileştirme hedefiyle, dünyanın dört bir yanındaki müşterilerine güvenilir, kaliteli, yenilikçi ve yaratıcı ürünler sunmayı ön plana koyar.

DEĞERLERİMİZ

Aktül Tekstil 42 yıllık tecrübesi ve yüksek kapasiteli teknolojisi ile
sizlere güven, kalite ve eşsizlik sunuyor.

VİZYON

Kaliteye, teknoloji yatırımına ve bilgiye, en önemlisi insana değer vermek.

MİSYON

Tüm ürünlerimizin kalitesinin daima arkasında durmak.

HEDEF

Türkiye ve dünyada değişen rekabet koşullarına göre sürekli kendimizi yenilemek, değerli çalışanlarımız ve siz değerli müşterilerimizle birlikte Aktül Ailesi olarak daha büyük başarılara imza atmak.